LEAP “Інтернет для читачів публічних бібліотек”

Весною 2007 року центральна районна бібліотека взяла участь у конкурсі  проектів «Інтернет для читачів публічних бібліотек”, оголошеному Посольством США в Україні. Отримавши перемогу,  здобула право на фінансування на створення Інтернет-центру. Авторами грантової заявки та головними реалізаторами стали системний адміністратор Володимир Гринішак та директор централізованої бібліотечної системи Марта Кушнерчук. До цього надвірнянські бібліотекарі пройшли нелегкий шлях – від простенького і старенького комп’ютера, подарованого районною радою, комп’ютеризації бібліотеки, до нинішнього Інтернет-центру, в якому створені умови для одночасної праці на шістьох комп’ютерах .

Урочисте відкриття Інтернет-центру відбулось 13 грудня 2007 р. З цієї нагоди до бібліотеки прибули поважні гості: Скот Айнхрон – аташе з фінансових питань Посольства США в Україні, Ольга Любинецька – помічник радника посла з питань, преси, освіти та культури, Марія Альба – директор ОНУБ ім. І. Франка, а також представники місцевої влади. Їх з хлібом-сіллю зустрічали С. Гаєвська, І. Процюк, Н. Корж та гуцульськими мелодіями – група музик з муніципального оркестру “Аркан” під орудою керівника С. Орла.

Зі святом бібліотекарів та майбутніх користувачів вітали заступник голови РДА Роман Мамчур, заступник голови Надвірнянської районної ради Ігор Середюк, секретар Надвірнянської міської ради Ігор Андруняк, начальники відділів РДА – культури і туризму Олександр Зварчук та внутрішньої політики Богдана Ковалюк. У своєму виступі п. Скот Айнхрон зауважив, що тепер читачі бібліотеки, громадськість міста, району матимуть доступ до світової мережі Інтернет, корисної інформації. Поважні гості перерізали стрічку в Інтернет-центрі.  І. Середюк відправив електронного листа-подяку панові В. Тейлору за сприяння в реалізації проекту.

За сприяння в реалізації проекту спільними грамотами районної ради та РДА нагороджені Вільям Тейлор – Надзвичайний і повноважний посол США в Україні, працівники Посольства Скот Айнхрон, Ольга Любинецька, а також Валентина Пашкова та Олеся Шкурат – відповідно директор та асистент Центру інформаційних ресурсів Посольства США в Україні.

Аташе Посольства США в Україні Айхрон Скотт
Вручання грамоти Скоту Айнхрону
Урочисте перерізання стрічки
Урочисте перерізання стрічки
Колектив Надвірнянської Центральної бібліботеки
Колектив Надвірнянської центральної районної бібліотеки та гості.