“Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст”

Вже другий рік в Україні працює програма «Бібліоміст» – спільні зусилля партнерів: рада міжнародних наукових досліджень та обмінів (IREX), агентство США з міжнародного розвитку (USAID), Mikrosoft, ініціатива «Глобальні бібліотеки» Білла і Мелінди Гейтс, Українська бібліотечна асоціація (УБА).

Програма «Бібліоміст» допомагає місцевим громадам України модернізувати доступ до інформації в публічних бібліотеках шляхом обладнання понад 1500 публічних бібліотек комп’ютерною технікою.

У 2010 р. обладнано більше 200 бібліотек, створено 24 тренувальні центри при обласних наукових універсальних бібліотеках. Програма діятиме до 2013 року.

У жовтні 2010 р. було оголошено другий раунд конкурсу «Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету». В цьому раунді взяла участь і Надвірнянська ЦБС. На конкурс подано проекти Цуцилівської, Тисменичанської, Пасічнянської філій. 18 лютого 2011 р. на сайті програми «Бібліоміст» розміщено оголошення про 730 бібліотек-фіналістів з усієї України, серед яких і наша ЦБС.

15 жовтня наші філії отримали комп”ютери 9Тисменичанська -4, Пасічнянська – 3, Цуцилівська -3).

15,16,17 листопада відбулось урочисте відкриття пунктів безкоштовного доступу до мережі Інтернет в Цуцилівській, Тисменичанській, Пасічнянській філіях.