Школа менеджера

008Сьогодні ми спостерігаємо дуже швидку глобалізацію інформатизації в світі. Бібліотеки, позиціонуючи себе одними з тих інституцій, які основним завданням і функцією вбачають надання інформації користувачам усвідомлюють, що треба поспішати вдосконалюватись, об’єднуватись з метою поліпшення якості обслуговування різних верств користувачів. Сьогоднішні реалії ставлять вимогу координації і кооперації в бібліотечній галузі як необхідного засобу існування бібліотек, їх затребуваності в майбутньому. Мета такого кооперування – формування єдиного інформаційного простору на основі об’єднання і взаємного використання ресурсів та інтеграція в регіональний, національний, світовий інформаційний простір. Тож недаремно чергова школа менеджера для директорів ЦБС, яка відбулась 28 лютого на базі ОНУБ ім. І. Франка, обговорювала тему «Кооперування – крок до створення єдиного інформаційного середовища регіону».

010Школу менеджера відкрила Володимир Федорак та директор ОНУБ ім. І. Франка Людмила Бабій. Працівники Бібліотеки (Г. Горбань, Л. Жирик, А. Габер) у своїх виступах піднімали такі важливі питання як «Кооперування діяльності бібліотек у галузі краєзнавчої бібліографії», «Корпоративний проект електронної бібліотеки «Культура України», «Створення регіонального зведеного каталогу періодичних видань». Під час круглого столу «Презентуємо себе. Кооперативне партнерство – один з напрямків підвищення іміджу бібліотек» виступили директор Надвірнянської ЦБС Марта Кушнерчук («Співпраця задля оптимального інформаційного забезпечення реальних та віртуальних користувачів»), директор Рожнятівської ЦБС Марія Рибчак («Роль бібліотечного кооперування у створенні бази баних «Видатні діячі»), директор Снятинської ЦБС Мирослава Будаковська («Снятинщина: регіональний інформаційний продукт») та інші. Ольга Люба – координатор регіонального тренінгового центру провела тренінг «Власні та придбані електронні ресурси, ресурси інтернет на допомогу бібліотечним працівникам та користувачам».

Заступник начальника управління культури, національностей та релігій ОДА Василь Тимків, директор ОНУБ Людмила Бабій, заступник директора Галина Горбань підвели підсумки обласних конкурсів 2013 року, вручили переможцям грамоти управління культури, національностей та релігій ОДА.

003 002 001

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.