Тренінг

DSC0002710 лютого в ОНУБ ім. І. Франка відбувся тренінг для бібліотечний працівників, консультантів органів державної влади, місцевого самоврядування, представників НУО в рамках проекту «Покращення доступу жителів малих громад до правової допомоги через використання новітніх технологій та залучення ресурсів органів влади». Мета проекту: проведення адвокасі кампанії, спрямованої на створення дистанційної державно-громадської системи безоплатної правової допомоги шляхом організації у восьми регіонах України на базі бібліотечних установ пунктів дистанційного доступу до правової допомоги та залучення до надання такої допомоги консультантів органів державної влади, місцевого самоврядування та НУО – членів Коаліції.

Проект реалізовується у восьми областях України. Регіональним координатором проекту в Івано-франківській області виступає Молодіжний громадський центр «Еталон». Згідно цього проекту на базі бібліотечних установ (Івано-Франківська ОНУБ ім.. І. Франка, Долинська, Снятинська, Рожнятівська, Надвірнянська ЦБС) буде організовано дистанційні пункти надання безоплатної правової допомоги. Голова правління центру «Еталон» Леся Аронець розповіла про основну місію, завдання цього громадського центру, даний проект. Зауважила, що проект підтримано Міністрерством культури України та Міністерством юстиції, реалізовується він у партнерстві із програмою «Бібліоміст». Тренер молодіжного центру «Еталон» Андрій Озарович розповів про механізм надання такої допомоги, він є розробником веб-сторінки, на якій можна буде давати питання департаменту соціальної політики, головному управлінню Держземагентства, головному управлінню пенсійного фонду, головному управлінню юстиції. (https://www.pravo.mgcetalon.org.ua/) Відбулась прес-конференція для представників ЗМІ, в якій взяли участь директор ОНУБ Людмила Бабій, Леся Аронець, представники управління юстиції та пенсійного фонду.

В Надвірнянській центральній районній бібліотеці дистанційний пункт надання безкоштовної правової допомоги буде створено у відділі інформаційних технологій.

DSC00017 DSC00019 DSC00025

DSC00028 DSC00035 DSC00026

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.