Зустріч з цікавою людиною

039В рамках проекту центральної районної бібліотеки «Зустрічі з цікавими людьми» 16 липня в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась зустріч із заслуженою артисткою України, надвірнянкою Ольгою Молодій. Надвірнянці знають і люблять свого «соловейка» не лише за чарівний спів, але й як громадську діячку («союзянка», депутат міської ради), гарну, порядну, людину. Пані Ольга захопила аудиторію своєю розповіддю про себе, свою творчість. Співала з дитинства, зрештою співочою була родина, тож талант передався і їй. Співала в школі, яку закінчила із золотою медаллю, в педагогічному інституті, де навчалась на музично-педагогічному факультеті. Ще в інституті пов»язала свою долю з ансамблем «Росинка», в якому співає дотепер. Ольга Романівна переконана, що якраз в цьому колективі сформувався її талант, досвід вокаліста. В 1992 р. Ользі Молодій та іншим учасникам «Росинки» було присвоєно звання «заслужений працівник культури України»,а в 1993 р. – «заслужений артист України». У 2002 р. Ольга Молодій дала перший сольний концерт у Надвірній, потім – в Івано-Франківській філармонії «Моя пісня – з «Росинки». Співачка дуже цінує цей колектив, свою участь в ньому, але працює творчо і в рідній Надвірній, недавно тут створено квартет «Світ любові», в якому приймає участь.

Ольга Романівна Молодій зараз на вершині творчого розквіту, вона – доцент Прикарпатського університету, викладач вокалу інституту культури і мистецтв, виховує молоде покоління вокалістів, дуже любить свою роботу, студентів. А ще виховує троє чудових дітей.

Ольга вважає, що все на світі діється за Божим промислом, якщо Бог дав талант, то його треба розвивати, щоб дарувати людям. Присутні переглянули слайд-шоу світлин з біографії артистки, уривки з концертів.

Зустріч була дуже приємною. Пані Ольга – цікава людина, успішна, талановита, творча, світла, випромінює добро і позитив, любить людей, життя і за все дякує Богу. Оцей вірш – про неї:

«Пісня – це душі
З усіх потреб потреба…
Чим глибша пісня,
Тим ясніш душа.»

З роси і води Вам, пані Олю!.

005 009 020

026 033 034

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.