Роман Флис

27 вересня в рамках проекту «Літературна світлиця» записано інтерв’ю з Романом Дмитровичем Флисом.

Роман Флис народився 3 січня 1937 року у смт. Делятин Надвірнянського району. Середню освіту здобув у Делятинській середній школі. Здобув три освіти – учитель фізкультури , зубний лікар та журналіст. Закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка у м. Львові, факультет журналістики.  У 1969-19 роках працював в обласній газеті “Прикарпатська правда” старшим літературним працівником-кореспондентом Надвірнянського районного радіомовлення, відповідальним редактором Яремчанського міського радіомовлення та редактором регіонального часопису “Яремчанський вісник”.

Публікувався в багатьох ЗМІ Львівщини та республіки: “Учительська газета”, “Молодь України” у християнсько-просвітницькому журналі “Основа” та “Вісті комбата” (виходить у Канаді) у газетах “Галичина”, “За незалежність”, “Нова Зоря”, “Вечірній Вісник”, “Народна Воля”.

Роман Дмитрович є літературний редактор та автор передмов та післямов прозових та поетичних збірок, у своєму доробку має понад десять книжок, що вийшли друком у різних видавництвах різних авторів, зокрема Василя Равлюка, Михайла Михальчука. Його життєве кредо журналіста – чесність, правда, справедливість і робити людям добро.

Проживає у смт. Делятин.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.