Нові послуги – користувачам

Тисменичанська сільська бібліотека-філія – одна з кращих в районі, переможець районного раунду обласного конкурсу “Краща сільська бібліотека 2011 року”. Працівники бібліотеки Оксана Мельниченко та Галина Кушнірчук – добрі фахівці, ентузіасти своєї справи. Розуміючи, що лише традиційними формами роботи сьогодні бібліотека не така цікава користувачам, прийняли участь в ІІ раунді конкурсу “Організація нових бібліотечних послуг з використанням вільного доступу до Інтернету” програми “Бібліоміст” (рада міжнародних наукових досліджень та обмінів, агентство США з міжнародного розвитку. фундація “Глобальні бібліотеки” Біллі і Мелінди Гейтс, УБА,Mikrosoft) та увійщли в число переможців. І ось урочиста мить – презентація Інтернет-центру. На свято завітали поважні гості – директор ОНУБ ім. І. Франка Людмила Бабій, провідний спеціаліст управління  культури Ганна Халак, начальник відділу культури Олександр Зварчук. Вони й перерізали стрічку.

У своїх виступах гості привітали громаду села, працівників бібліотеки з цією подією, відзначили позитивні зміни в роботі бібліотеки в цілому. Начальник відділу культури і туризму О. Зварчук запевнив присутніх, що і надалі підтримуватиме і розвиватиме впровадження комп”ютерних технологій в діяльність сільських філій. Сільський голоова Сергій Баланюк відзначив гарну роботу бібліотеки, подякував за можливість для односельчан безкоштовного доступу до мережі Інтернет. Користувач бібліотеки, член літстудії “Бистрінь” Світлана Ткачук цю подію прокоментувала словами Ліни Костенко “Наша душа ще не злізла з дерева”, перефразувавши:”Завдяки новітнім технологіям, які стають доступними людині, що проживає в селі, “душа наша таки злізе з дерева”. А Ганна Чуйко, дочка якої працює в Португалії тішиться з того, що відтепер зможе прийти до бібліотеки і не тільки поговорити з нею, а й бачити на моніторі. Студент Харківського університету Орест Курчук радіє, що навчатиметься дистанційно. Завідувач бібліотекою Оксана Мельниченко подякувала команді програми “Бібліоміст” за надану можливість  впровадити нові послуги та всім, хто допомагав у втіленні проекту. Зважаючи на те, що основна цільова група згідно проекту – заробітчани, їхні сім”ї, друзі учасники художньої самодіяльності підгтували зворушливу літературно-музичну композицію “Помолюсь за тих, хто далеко”.

Свято відбулося, свято вдалося. А тепер – щоденна праця. Бажаємо успіхів працівникам бібліотеки, користувачам в опануванні світової павутини!

Sharing

Коментарі та повідомлення в даний час відключені.

Коментування вимкнуто.