Всеукраїнський день бібліотек

30 вересня бібліотекарі України вже традиційно відзначили своє професійне свято – Всеукраїнський день бібліотек. Цей день, який встановлено Указом Президента України від 14 травня1998року, свідчить про глибоку повагу до культури, освіти, духовних та інтелектуальних надбань народу. до визнання тієї великої ролі, яку відіграє в державі така поважна інституція, як бібліотека. Бібліотека завжди була збирачем, хранителем і дослідником книг – вічних пам’яток писемності, а бібліотекарі – вірні зберігачі і популяризатори духовної спадщини поколінь.


30 вересня , в день свого професійного свята бібліотекарі Надвірнянської територіальної громади зібралися в міській бібліотеці для дітей і юнацтва, де їх щиро вітали міський очільник Зіновій Андрійович, який подарував бібліотекам громади добірку книг, письменниця Марія Дзюба, дослідник історії Надвірнянщини, краєзнавець Ігор Андруняк.
За сумлінну працю та з нагоди Веукраїнського дня бібліотек міський голова Зіновій Андрійович відзначив грамотами та подяками міської ради та управління культури і туризму Молодківську сільську бібліотеку (завідувачка Галина Середюк), яка стала переможницем районного етапу обласного конкурсу “Краща бібліотека року”, а також: колективи центральної міської публічної бібліотеки та міської бібліотеки для дітей та юнацтва, завідувачку Ліснотарновецької сільської бібліотеки Лесю Качанюк, Верхньомайданської сільської бібліотеки Галину Токарук, Парищенської сільської бібліотеки – Ярославу Василишин та технічний персонал бібліотек. Подяками за багаторічну працю на бібліотечній ниві відзначено Надію Мартинюк, Марію Цюпак та Галину Ільків. Квіти від імені управління культури і туризму з нагоди професійного свята, вручив заступник начальника Андрій Остап’юк Музичні та пісенні вітання для бібліотекарів подарували керівник гурту “Легіт”, соліст Віктор Чудновський та керівник оркестру народних інструментів “Аркан” Володимир Остап’юк. Гарний настрій подарував всім бібліотекарям і гостям свята науковий працівник музею історії Надвірнянщини Андрій Василів, який чудово показав себе в ролі ведучого. Подякувала своїм колегам за плідну працю директор Надвірнянської центральної міської публічної бібліотеки Галина Волошин, яка наголосила на здобутках бібліотекарів, які своєю просвітницькою працею примножують інтелектуальне майбутнє громади і держави, через книгу і читання сприяють всебічному розвитку особистості та виховання кращих якостей людини. Як підсумок плідної праці, присутні на бібліотечному святі переглянули відеопрезентацію світлин із заходів, проведених бібліотеками громади протягом року.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.