Спортсмени – гордість села

В рамках проекту «Гордість села»,  напередодні святкування Дня фізичної культури і спорту України завідувач Стримбівської сільської бібліотеки-філії Сергій Хіміон ініціював вшанування місцевих спортсменів, яке проведено в приміщенні Стримбівській ЗОШ І-ІІ ст.

На свято було запрошено почесних гостей: 

  • чемпіон Європи з кікбоксінгу, чемпіон світу з кікбоксінгу, заслужений майстер спорту України – Іван Козловський;
  • заслужений майстер спорту з боротьби самбо, майстер спорту міжнародного класу з дзюдо, чемпіонка Європи, багаторазова призерка світу, 2 -разова срібна призерка європейських ігор – Олена Сайко;
  • чемпіон України з самбо, призер України, чемпіон та призер відбору кубка Польщі – Мар’ян Пилип ’як;
  • майстер спорту України з дзюдо і боротьби самбо, чемпіон України та багаторазовий призер – Іван Пилип’як.

Під час зустрічі гості  розповідали як вони домоглись таких вагомих результатів, скільки праці, сил треба вкладати, щоб стати успішним. Особливо цікаво було послухати жителів  села Стримба та колишніх учнів школи братів Мар’яна та Івана Пилип’яків, які навчалися та закінчили Стримбівську школу та отримали путівку в життя саме тут: в цій школі, в цій спортзалі та від вчителів.

В ході розмови чемпіони ділилися своїми враженнями під час участі в спортивних змаганнях в різних країнах світу та планах на найближче майбутнє. В програмі свята прозвучали пісні у виконанні педагога-організатора Анни Мушинської та вчителя фізичної культури школи Василя Шовгенюка. Була представлена книжкова виставка спортивних досягнень наших госте. Завершилось свято загальним фото на згадку.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.