Престиж-зустріч

5 червня Володимиру Луціву — співаку-бандуристу світової слави, публіцисту, громадському діячу, патріоту рідного краю, меценату, почесному громадянину м. Надвірна виповнилось 90 років. Свій поважний ювілей Маестро відзначив в рідному місті, до якого недавно завітав з дружиною Лесею. 7 червня в читальній залі центральної районної бібліотеки його з дружиною тепло зустріли містяни, шанувальники.

Модератор зустрічі Марта Кушнерчук представила гостя, відзначила, що багатогранна, багатовекторна діяльність цієї людини викликає подив і захоплення, зупинилась на основних віхах його біографії, зокрема: В. Луців – перший українець, який переміг на 111 Міжнародному Європейському конкурсі у 1961 р.(тепер – Євробачення), як професійний співак виступав на багатьох сценах світу, найбільших кораблях, зробив записи на п»яти довгограючих платівках, написав більше 400 статей на мистецькі теми, видав автобіографічну книгу «Від Бистриці до Темзи», організовував виставки українського мистецтва в Англії, привозив в Україну хори, які виконували українські пісні, передав свою культурну спадщину рідному місту, створив культурно-мистецький фонд свого імені, який підтримує талановиту молодь. Пан Володимир розповідав про свій життєвий, творчий шлях, насичений цікавими подіями, успіхами, громадською, культурною діяльністю. Про родинні стосунки, дітей, онуків розповідь чоловіка доповнила дружина Леся.

Гарним доповненням до зустрічі був мультимедійний ряд, який підготував Богдан Зрайко та пісні у виконанні Маестро.
Від імені всіх присутніх Володимира Гавриловича з ювілеєм привітала директор ЦБС Галина Волошин та подякувала за приємну зустріч.

Митець, громадський діяч і просто Людина з великої літери, яка увесь свій талант, організаторські здібності віддає на вівтар рідного народу, неньки-України, — таким є Володимир Луців. Через все своє життя він проніс кредо: «Я – українець! Я нестиму людям українську культуру, щоб Україна була знана в усьому світі”.
За вагомий особистий внесок у формування позитивного міжнародного іміджу України та інтеграцію в світовий культурний простір нагороджений Орденами «За заслуги» 11 і 111 ст. від Президента України, має інші численні нагороди.
Вітаємо пана Володимира з ювілеєм, бажаємо міцного здоров»я, Божого благословення йому та його родині на довгі роки!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.