Екологічний круїз

Природні парки відрізняються від звичайних парків розваг. Вони не менш дивовижні і дуже цікаві, дозволяють доторкнутися до витоків живої природи і наблизитися до первозданного відчуття радості життя. 24 травня відзначається Європейський День Парків. Дата святкування була обрана не випадково – саме 24 травня 1909 у Швеції було створено перший з дев’яти Європейських Національних Парків. Це свято започатковане з метою популяризації природоохоронних територій, а також для суспільної підтримки їх роботи. Його відзначення символізує міжнародну солідарність територій, що охороняються на нашій Планеті.

23 травня в пункті європейської інформації, що діє при центральній районній бібліотеці, відбувся екологічний круїз «Культурне надбання природної краси Європи», присвячений Європейському Дню Парків. На захід завітали учні Надвірнянського ПТУ №11 гр.24 та гр.21 в супроводі свого наставника Світлани Чижовської.

Координатор ПЄІ бібліограф Тетяна Гавриленко розповіла присутнім про потребу та мету відзначення Європейського Дня Парків у Європі, після чого провела невелику інтелектуальну розминку « Що ти знаєш про Європейські Парки?». Провідний фахівець екологічного сектора Природного заповідника «Горгани» Роман Кузнєцов під час мультимедійної презентації ознайомив учнів із природними заповідниками та парками України. Учнів також зацікавили матеріали, представлені на постійно діючій книжковій виставці «Відкрий Європу для себе».

Сьогодні природні території є однією з найбільших цінностей планети. Вони накопичили в собі культурну спадщину кількох століть, тому збереження таких природних зон вважається обов’язком людства. Глобальна мета Європейського Дня Парків полягає у підвищенні значущості парків і заповідних територій, а також розробці заходів щодо збереження цих зелених куточків.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.