Екскурсія до бібліотеки

В рамках проходження практики (керівник викладач Олександра Плитус) 22 травня на знайомство із центральною районною бібліотекою завітали студенти 2-го курсу ( група ІС-21, спеціальність «Інформаційна, бібліотечна, музейна справа») Надвірнянського коледжу НТУ в супроводі бібліотекаря Тетяни Семенюк.

Провідний методист Марта Кушнерчук ознайомила студентів із моделями функціонування публічних бібліотек сьогодні, правовим полем, основними завданнями, правилами користувавння, представила центральну районну бібліотеку як головну книгозбірню району, яка не тільки зберігає та надає в тимчасове користування свої ресурси, але як багатофункціональний заклад здійснює методичне забезпечення діяльності бібліотек-філій, комплектування та обробку літератури, проводить потужну соціокультурну діяльність, впроваджує нові послуги, інновації.

Студенти відвідали відділи бібліотеки: організаційно-методичний, краєзнавчої літератури, обслуговування користувачів (абонемент, читальну залу), комплектування і обробки літератури, інформаційних технологій, спілкувались з працівниками. Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк, бібліотекар Наталія Берчак, бібліограф Марія Гринюк, завідувач відділу комплектування і обробки літератури Ганна Івасик ознайомили їх з основними напрямами роботи відділів, відповідали на запитання.
Надіємось, що екскурсія збагатила знання студентів про бібліотеку, її діяльність та в майбутньому вони стануть нашими активними користувачами.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.