Творча зустріч з Оксаною Андрухович

2 травня в центральній районній бібліотеці з нагоди 50-річчя з дня народження відбулася творча зустріч із поетесою, лауреатом районної премії ім. Надії Попович, членом літстудії «Бистрінь» Оксаною Андрухович. Надзвичайно світла і скромна в житті, талановита в творчості Оксана Андрухович з притаманним їй піднесенням читала власні твори, в яких чутливо відображено і інтимний світ, і громадянська позиція, що викликало щирі захоплення в присутніх.

Вірш-посвяту Оксані Андрухович з нагоди ювілейної дати подарувала колега по перу та добра подруга, ведуча зустрічі Олександра Сорохманюк.

Вірші Оксани Андрухович сонцесяйні, наповнені любов’ю до світу, до людей, до рідної землі. Пробує себе в прозі – і це їй теж вдається, про що говорили в своїх виступах новелістка Галина Христан, провідний методист центральної районної бібліотеки Марта Кушнерчук та завідувач міської бібліотеки для юнацтва Галина Ільків. Виступаючі відмітили також, що як у своїй творчості так і у спілкуванні Оксана Андрухович вражає оптимізмом, енергією, добром, хоча її життєва стежина не була легкою: зазнала вона і важку втрату, перемогла страшну хворобу.

Оксана Андрухович народилась 19 квітня 1969 році в с. Микуличин, де й проживає. Із 1987 року працює медсестрою стоматологічного відділення Яремчанської міської лікарні. Після загибелі в автомобільній аварії чоловіка, сама виховувала доньку. Вірші почала писати ще в дитинстві. Важливу роль у розкритті творчого потенціалу Оксани Андрухович відіграла участь у літстудії «Бистрінь», до якої вона приєдналася у вересні 1995 року. Свої твори друкувала в збірках та альманахах літстудії, на сторінках районної газети «Народна Воля», в часописах «Яремчанський вісник», «Галичина», журналах “Перевал”, “Ятрань”, “Січеслав”, а також у книзі «Микуличин» та збірниках літературних творів працівників охорони здоров’я України “Серця білих янголів” (2004, 2010), “Україно, ти для мене – диво” (2008 р.), “Славлю свою професію”. В 2009році в Києві побачила світ збірка її поезій «Гуцульський голос».

Хвилини зустрічі в теплій і затишній атмосфері збігли незамітно. Від імені всіх присутніх, з побажаннями наснаги в творчості та видання нових книг, директор ЦБС Галина Волошин подякувала Оксані Андрухович за зустріч, а присутні щиро дякували аплодисментами.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.