Екологічна година

Наше довкілля, рідна природа чарує нас в усі пори року. Ми, українці, маємо гордитися тим, що доля подарувала нам це диво – чарівну й неповторну красу природи. Та багатства природи небезмежні. Маємо їх дбайливо оберігати. Так роблять у всьому світі, бо проблеми екології найважливіші, адже природа – наше життя, наше здоров»я, наше майбутнє.

Напередодні відзначення Дня довкілля з метою виховання  підростаючого покоління почуття любові до природи рідного краю та шанобливого ставлення до неї у Гвіздській сільській бібліотеці-філії (завідувач Леся Куца) проведено годину екології «Нехай земля квітує всюди – бережім природу, люди». Діти говорили про необхідність берегти природу, рослини, дерева, квіти,  декламували поезію. Всіх зачарувала сценки, в яких грали ролі Флора (Ангеліна Головчук), Фауна (Софія Іванюк), Браконьєр (Денис Насадюк), а також  Гриби (Володя Головчук, Михайло Дричак), дівчата з кошиками (Аня Гаврилюк, Богдана Вірстюк, Віка Іванюк).

На закінчення заходу звідувач бібліотекою звернулась до дітей такими словами: «Хотілось би, щоб ви зрозуміли: збережений підсніжник, пташеня, повернуте до гнізда,  посаджене деревце – це і є конкретна справа в охороні природи».

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.