Літературне асорті

Літературне життя Прикарпаття завжди було розмаїтим і багатим. Особливо активним є  творчий літературний процес сьогодні. Чимало талановитих, успішних авторів пишуть, видають свої прозові, поетичні твори, які знаходять своє місце в  книгозбірнях. Бібліотечні працівники влаштовують їх у відкритому доступі, на виставках, проводять презентації та інші масові заходи з метою популяризації наших авторів, їхньої творчості.

Недавно до Парищенської сільсьої бібліотеки-філії завітали учні 8 класу під орудою вчителя Оксани Федорівної Камець на літературне асорті «Літературна пектораль Прикарпаття». Завідувач бібліотекою Ярослава Василишин провела огляд художніх книг письменників краю, представила тематичну викладку книг «Ті, що словом край свій прославляють», акцентувала увагу на життєвому шляху та творчості Степана Пушика, 75-річчя від дня народження якого недавно відзначали. Оксана Федорівна охарактеризувала сучасний літературний процес Прикарпаття, Надвірнянщини.

Діти знайомились з книгами, декламували поезії, які припали до душі (Діана Глинчак, Любомир Лютий, Ждана Пшеничка, Оля Ковальчишин та ін.), чимало книг отримали в тимчасове користування. 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.