Творча зустріч з письменниками Танею П’янковою та Василем Кузаном

22 листопада в залі центральної районної бібліотеки відбулася творча зустріч із письменниками Танею П’янковою та Василем Кузаном. Василь Кузан – український поет, прозаїк, літературознавець, журналіст, громадський діяч, член НСПУ та НСЖУ, засновник літературної Премії Ордену Карпатських Лицарів та літературного фестивалю “Карпатський Пегас”. Він добре відомий своїми шлягерними піснями та ліричними віршами. Автор 22 книжок, серед яких “Загублене мовчання”, “Золото Карпат”, “Сингулярність”, сенсаційний роман “Експрес-наречений”.

На зустрічі із надвірнянцями Василь Кузан презентував свої нові книги: збірку поезій “Різдво метелика” та збірку віршів на бойківському закарпатському діалекті “Дьоньдята”.

Таня П’янкова – член НСПУ, видавець, лауреат міжнародної премії “Гранослов” та Премії Ордену Карпатських Лицарів, авторка трьох збірок поезій та іронічної повісті “Кролівна”, представила присутнім свій новий роман “Сонце в подолку”, виданий в цьому році. Роман написаний з використанням народної діалектної мови та створений на основі реальних подій. Він про любов, пристрасть, зраду і прощення. Роман “Сонце в подолку” вже зібрав цілий ряд схвальних відгуків.

Василь Кузан в творчому тандемі з Танею П’янковою з метою видання та популяризації української книги в 2017році заснували літературну агенцію “Зілля”, за сприяння якої в цьому році вийшов перший номер Альманаху сучасної української літератури “М’ята”. Цей випуск зібрав під своєю обкладинкою твори 45 українських поетес, які живуть не тільки в Україні, але й у світі.

Під час зустрічі гості поділилися своїми творчими задумами та ідеями, розповіли цікаві історії свого життя, відповіли на цілий ряд запитань.

За цікавим, дружнім спілкуванням, переплетеним авторським читанням віршів та уривків з творів, непомітно злетіли хвилини зустрічі і присутні поспішили придбати книгу з автографами письменників.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.