До мови серцем доторкнуся

Рідною мовою ми спілкуємося, читаємо, співаємо, висловлюємо найглибші почуття та робимо наукові відкриття. Але, щоб рідна мова була милозвучна, зрозуміла і приємна, потрібно дбати про її чистоту і правильність – саме про культуру мови йшлося під час свята мови “До мови серцем доторкнуся”, присвяченомує Дню української писемності та мови, яке відбулося 8 листопада в залі центральної районної бібліотеки.

Гостями заходу стали учні гр.11 та гр.24 Надвірняського ПТУ-11 разом із завідувачем бібліотеки училища Світланою Остап’юк.
Ведучі свята бібліотекарі Антоніна Микитюк та Тетяна Ковш розповіли про роль мови у житті людини, її значення, як оберега для української нації та держави.

Завідувач відділу обслуговування користувачів Надія Мартинюк звернула увагу учнів на багатство української літературної мови. Учні із задоволенням взяли участь в мовній вікторині, перевіривши таким чином свій рівень знань з рідної мови, цікаво і весело позмагалися між собою в кмітливості, ерудиції, винахідливості та почуттям гумору. Найбільш активні одержали заохочувальні призи. Ганна Захарків та Христина Нищак зачитали вірші про мову.

Завідувач бібліотеки училища Світлана Остап’юк, підводячи підсумок, закликала учнів поважати себе, свою країну, родину, свою мову, підтримувати все українське та дотримуватись культури мови в повсякденному житті.

Зацікавила учасників заходу розгорнута в читальній залі книжкова експозиція “Мово рідна, слово рідне…”, з якою ознайомилися на завершення свята.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.