Мистецька галерея

Художники — люди з особливим мисленням. Вони бачать те, чого не бачать звичайні люди, знаходять прекрасне в повсякденному, вміють зобразити думки на полотні, закарбувати емоцію або навіть мелодію.

Образотворче мистецтво є однією з найдосконаліших форм діяльності, оскільки в художній палітрі кристалізується внутрішній світ людини, звучать кольори глибоких почуттів. Їхні роботи будять прагнення до прекрасного, спонукають замислитися над суттю буття.


З нагоди Дня художника у Надвірнянській районній бібліотеці у відділі обслуговування (абонемент), влаштована виставка до Дня художника за назвою «Художнику – ти пілігрим душі» (Л.Костенко).

Експозиція налічує 105 одиниць експонатів: альбоми – Українське мистецтво І пол. (XIV-XVII ст.) – ІІ пол. (XVII-XVIII ст.), Сакральне мистецтво Галичини XV- XX ст., Антом Манастирський, С. Васильківський, Ю. Панькевич, О.Шовкуненко, П. Хома, та інші. Репродукції з мистецьких творів Т. Шевченка, О.Новаківського, М. Пимоненка, С. Васильківського, І. Лободи, М. Фіголя, І. Гончара, М. Глущенка, С. Шишка, П. Сахро, М. Варення, О. Архипенка, О. Кульчицької, І. Труша, О.Куриласа, І.Гапона.

Хай кожен художник одного дня відчує на собі прожектори слави, що освітять його картини! Але головне побажання — щоб їх талант і натхнення завжди крокували поряд.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.