Кінолекторій: Чудесний світ в повісті «Вечора на хуторі біля Диканьки»

Микола Гоголь – це письменник світового рівня. Талант М. Гоголя оцінили після виходу в світ його знаменитого твору «Вечора на хуторі близь Диканьки». Поява цього твору викликала захоплення.

В усіх творах Гоголя присутній міфологічний світ, в ньому переплітається уявне і реальне, сучасне і минуле. Саме українська народна спадщина надихала Миколу Васильовича на створення знаменитих літературних творів, таких як: «Вій», «Сорочинський ярмарок», «Утоплениця», а також найбільш відомого твору — «Вечора на хуторі близь Диканьки».

Гоголь нібито передає читачам почуття своїх головних героїв. Він знайомить нас з мовою, якою розмовляли в Диканьці. Велику увагу автор приділяє опису побуту, традиціям, природі, він немов передає свою пристрасть до «всього свого, рідного, українського».

Гоголь — це автор, який вмів заінтригувати своїх читачів. У його творі присутні якісь чари, які гармонійно переплітаються з реальними подіями, що ми сприймаємо їх як належне, як щось буденне і не помічаємо різницю між реальністю і вимислом, що свідчить про величезний талант автора, тому учні Надвірнянського ПТУ 11 Гр.17.14 з великою цікавістю і задоволенням переглянули фільм, створений по однойменній повісті М. Гоголя.

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.