Виставка-подорож “Мрій! Читай! Мандруй!”

Враховуючи, що Генеральна Асамблея ООН затвердила проголошення 2017 року Міжнародним роком сталого розвитку туризму, з з метою важливості міжнародного туризму, потреби кращого взаєморозуміння між народами та поваги до культурних цінностей в усьому світі, що в загальному має сприяти зміцненню миру на планеті, Молодіжна секція УБА цьогорічну виставку проекту  «Display-кросинг» пов’язала з туризмом. Цьогорічна виставка, яка подорожуватиме всією Україною, проходить під назвою «Мрій! Читай! Мандруй!». Основна ціль виставки популяризувати художню, науково-популярну літературу про подорожі, туризм, розповісти на всю Україну про свій рідний край, а також про важливість взаєморозуміння між народами, викликати інтерес і повагу до культури інших країн.

З 2 жовтня виставка-подорож “Мрій! Читай! Мандруй!” відкрита в краєзнавчому відділі  Надвірнянської центральної районної бібліотеки. Презентацію виставки провели бібліограф краєзнавчого відділу ЦРБ Марія Гринюк та бібліотекар абонементу Наталія Берчак.

На виставці представлено книги та матеріали про цікаві  туристичні об’єкти України та Європи, художні книги про мандри, надана розширена інформація про туристичні маршрути та унікальні місця Прикарпаття. Представлені матеріали розміщені по розділах: “Бібліотечні мандри з героями книг”, “Рідний край у бібліотечних туристичних маршрутах”, “Спогади та враження”.

 Виставка доповнена  цікавими туристичними атрибутами, сувенірами, фотографіями, друкованими матеріалами по туризму, підготовленими краєзнавчим відділом ЦРБ, а також представлено інформацію про діяльність туристичного  клубу BIBLIO TRAVEL CLUB, що діє при центральній районній бібліотеці. 

Запрошуємо всіх, хто любить мандрівки, переглянути нашу книжкову виставку-подорож! 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.