Відкриття дистанційного пункту доступу до безоплатної правової допомоги

Право громадян на безоплатну правову допомогу закріплено у Конституції України , а з прийняттям у 2011 році Закону України “Про безоплатну правову допомогу” сформовано систему та нормативно-правову базу надання такої допомоги.

З 2015 року у обласних та районних центрах України розпочалася кампанія відкриття пунктів безоплатної правової допомоги.
19 вересня в центральній районній бібліотеці, з ініціативи Надвірнянського бюро безоплатної правової допомоги , відбулося відкриття дистанційного пункту доступу громадян до безоплатної правової допомоги.

На відкритті дистанційного пункту заступник начальника відділу Надвірнянського бюро правової допомоги Людмила Туєшин наголосила, що таке відкриття потрібне з метою розширення доступу громадян до отримання правової інформації та консультацій, це створює можливості для запобігання порушень прав людини. Директор ЦРБ Галина Волошин зауважила, що завдяки системі надання безоплатної правової допомоги реалізується конституційне право громадян на правовий захист.

Дистанційний пункт доступу громадян до безоплатної правової допомоги буде діяти в читальній залі центральної районної біблiотеки (вул.Мазепи,20).

Консультації спеціалістів в дистанційному пункті можна одержати в останній четвер місяця з 10.00 до12.00 год.

Запрошуємо!

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.