Ювілейний творчий вечір

IMG_2991 22 червня в центральній районній бібліотеці в колі друзів, побратимів по перу, шанувальників творчості Роман Киселюк відзначив ювілейний 70-й рік народження. Поет, прозаїк, краєзнавець, збирач фольклору, громадський діяч, член НСПУ, НСКУ, автор 11 власних та 8-ми спільних книг, педагог, екскурсовод Яремчанського екскурсійного бюро, завідувач музею «Люди і віхи» при Яремчанській дитячій спортивній базі «Прут» – таким є поле діяльності Романа Михайловича. Натура непересічна, креативна, енергійна і непосидюча, він весь час в русі. Понад все любить свій край і гори, з якими пов»язані життя і творчість. Гарно сказав про ювіляра Євген Баран: «Не перестаю дивуватися і по-білому заздрити невсипущій енергії Романа Киселюка. Він покликаний бути провідником… Не піддається сумнівам і розчаруванням. Відкритий до світу людей і до світу літератури. Відкритий до нового в людях і літературі. Такого по-юнацьки відважного поетичного експериментатора і такої закоханої у світ людини я, правду кажучи, знаю небагатьох».

Модератор заходу провідний методист ЦРБ Марта Кушнерчук представила ювіляра як постать унікальну, багатогранну, письменника з власним творчим обличчям, майстра творення образів, який віднайшов свій тембр голосу в літературі, поета, який «сам собі закон і канон» (П. Сорока).

По-юнацьки свіжим, в гарному настрої ювіляр охоче ділився сокровенним – про прожите, надбане, планами на майбутнє – готує дві нові книги до друку, зокрема.

Голова обласної організації НСКУ Михайло Косило вручив ювіляру свідоцтво та пам’ятну відзнаку про те, що за значний розвиток краєзнавчого руху, збереження національної, історико-культурної спадщини та природних скарбів Роману Киселюку присвоєно звання «Почесний краєзнавець Прикарпаття», Євген Баран – грамоту від обласної організації НСПУ за значний внесок в розвиток української літератури. Багато добрих, щирих слів-привітань-побажань почув ювіляр в свою адресу від художника-оформлювача всіх його книг Яреми Оленюка, Ярослава Лазорка, редактора газети «Народна Воля» Івана Гриджука, директора ЦБС Галини Волошин, колег по перу Василя Кузана, Марії Дзюби, Василя Бабія, друзів Олега Савчука, Михайла Небеляка, Ярослава Данилюка, надвірнянця Адама Буня, куми Марії. Зворушливо звучали вітання від родини, дочки Анжели, внучки Анни-Марії, яка співала для дідуся і всіх присутніх, а також порадував піснями на слова ювіляра і Роман Глодан. Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька читала поезії із збірок «Святе ім»я твоє», «77 неприкаянних притч». Творчий доробок письменника було представлено на книжковій виставці «Сповідь серця і гір».
В щирій, приємній атмосфері, тепло і піднесено пройшло святкування. Ювіляр подякував всім за приязнь, увагу і повагу, гарні привітання.

Бажаємо Роману Михайловичу опришківського здоров’я, здійснення творчих планів і задумів, родинного благополуччя, Божого благословення на добрі справи!

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.