Творча зустріч-презентація з поетом Володимиром Присяжнюком

0731 червня, в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва, відбулася творча зустріч з поетом Володимиром Присяжнюком та презентація його книги літературних пародій “Тобі сюди. Алісо”. Модератор зустрічі – директор центральної районної бібліотеки Галина Волошин.

Володимир Присяжнюк – поет, композитор, біоенергетик. Поетичною творчістю почав займатись у шкільному віці. Неодноразовий учасник Всеукраїнських зльотів творчої молоді. Закінчив історичний факультет Івано-Франківського державного педінституту імені В. Стефаника. Працював на посадах вчителя, заступника директора школи. Життєве кредо: не зупинятись!

Володимир Присяжнюк презентував книжку, з дещо незвичною назвою – «Тобі сюди, Алісо!» . “Тобі сюди, Алісо” написана у досить рідкісному на сьогодні жанрі: це збірка поетичних пародій на поезії відомих і не дуже українських авторів. його пародії м’які, дотепні, іронічні. Випустило книжечку недавно Івано-Франківське видавництво «Лілея-НВ». Книжка вже мала декілька успішних презентацій в бібліотеках області. Передмову до видання написав відомий поет Богдан Томенчук, графічні ілюстрації до книги створені львівською художницею Іриною Токарською.

Володимир Присяжнюк розповів про ідею створення книги літературних пародій, про роботу над книгою, про жанр пародіювання, адже пародист мусить дуже вдумливо читати. З цього починається пародія. Треба знайти не просто об’єкт, а як саме і в якому напрямку подати пародію.

Також, під час зустрічі, окрім літературних пародій, Володимир Присяжнюк зачитав декілька своїх віршів, які підкуповують своєю ліричністю та м’якістю. Цікаво присутнім було послухати запис рок-романсу у виконанні Л.Житинського, музику до якого створив Володимир Присяжнюк на слова Марії Микицей.

На завершення, подякувавши за зустріч, Володимир Присяжнюк побажав присутнім ніколи не втрачати почуття гумору, бо без цього важко жити, особливо в сучасному світі. На деякі негативні речі варто дивитися тільки з гумором.

062 063 067 072 075 078

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.