Свято Матері

SDC13046В травні Україна відзначає дуже світле і радісне свято – День матері. Мати, мама – основа всіх основ. Вона народжує і виховує, плекає і оберігає своє дитя від біди і горя, турбується за нього увесь свій вік.

Літературно-музичне свято «Мамо рідна, хай святиться ім’я твоє» відбулося в Ланчинському Народному Домі. Свято для матерів проведено спільними зусиллями працівників Народного Дому (директор Василь Цюрак), працівників та учнів музичної школи (директор Ірина Яремин) , працівників Ланчинської бібліотеки-філії для дорослих (завідувач Марія Попович), педагога-організатора Катерини Іванюк, учнів обох шкіл та вихованців дитячого ясел-садка «Ромашка».

Зворушливий театралізований вірш-молитву для матерів прочитав Юра Гресько, який також виконав пісню «Дякую тобі, мамо». В подарунок для всіх матерів лунали пісні у виконанні дуету Світлани Небеляк та Ірини Яремин, братів Малярчуків, Марічки Цюрак та Ольги Балабан, Мартина Коновалюка, Наталії Яремчук, Андріани Романюк, Вікторії Гресько, Тетяни Дем’янців . Нікого не залишила байдужим пісня-молитва «Аве, Марія» у виконанні хору учнів музичної школи.

Порадувала присутніх велика танцювальна програма, яку підготовила керівник танцювальної групи Христина Данилюк та вихованці ясел-садка, які виконали дуже зворушливий танець «Матері з синочками». Вірші для жінок-матерів натхненно читали Діана Мамрова, Марина Голіней, Мар’яна Андрушко і вони гармонійно вплелися в мереживо слів подяки матерям від ведучих свята Христини Климко та Петри Варцаби.

З вітальним словом для всіх жінок-матерів виступили також селищний голова Михайло Іванюк та депутат обласної ради Михайло Іваночко.
У всіх піснях і заклинаннях – бачимо Матір. Вона як негаснуча зоря світить звідусіль, огортає своїми крилами як оберегом. І тому слово «мама» для нас вічне і найсвятіше, бо вона Мати – це Мати-Берегиня, Мати-Україна, Божа Мати.\

SDC13043 SDC13044 SDC13052 SDC13056 SDC13077 SDC13081

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.