Європа – наш спільний дім

143У ці травневі дні Україна відзначає День Європи. Цей день став символом початку нового, вільного та успішного шляху. Це свято в черговий раз нагадує нам, що Європа починається не за кордоном України, вона починається у серці кожного з нас. Європа – це велика міцна родина, об’єднання прогресивних, демократичних держав. Європейці поєднані спільною ідеєю процвітання та миру. І ми – частина Європи.

В рамках проекту «Все про Європу: читай, слухай, дізнавайся в пунктах європейської інформації в бібліотеках», який реалізовується в Надвірнянській районній бібліотеці відбулась зустріч з цікавими, допитливими користувачами – учнями Надвірнянської ЗОШ №2.

Ведучі, учасники європейського клубу «Мрія», Надія Мишкевич, Діана Петруняк, Ольга Синяк та Владислава Стоянова разом з координатором проекту Тетяною Гавриленко підготували і провели мандрівку європейськими країнами «Європа – наш спільний дім». Присутнім цікаво було послухати про національні, духовні, культурні надбання європейських країн: Німеччини, Франції, Польщі, Швеції, Австрії і ін. Під час цієї євромандрівки учні одержали багато нової, корисної інформації про Європу. На завершення провели дискусійне обговорення щодо візового режиму для українців. Про право кожного громадянина України знати свої конституційні права та обов‘язки, поважати їх, розповіла Людмила Туєшин, головний спеціаліст бюро правової допомоги.

Мета заходів, які проводяться в пунктах європейської інформації – формування позитивної громадської думки щодо євроінтеграційного курсу України, ознайомлення з європейськими цінностями та традиціями, популяризація загального європейського культурного надбання серед молоді.

125 130 133

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.