Хресна дорога

IMG_5220 Минають дні Великого посту… Дні молитви, роздумів, покаяння. Це ті святі дні, коли кожна людина може виблагати у Господа прощення своїх гріхів. Чи не одним із найкращих способів духовної віднови є Хресна дорога, спільна молитва. Богослужіння Хресної дороги завжди Богові миле, а нам дуже помічне.
24 березня, у селі Верхній Майдан у храмі свв. Володимира та Ольги відбулася театралізована Хресна дорога – містерія «Терпіння Ісуса Христа», у виконанні учнів 6 класу, під керівництвом класного керівника Галини  Костюк, завідуючої сільської бібліотеки Галини Токарук  із благословення отця-пароха Михайла Федоріва.


Юні актори, зовсім не по-дитячому, серйозно ввійшли  в ролі, ніби пропустили крізь себе образи своїх героїв. Їхні зворушливі виступи проникали в душу, викликаючи щирі емоції.
Діти в яскравих костюмах, пройшли на сцені чотирнадцятьма стаціями Хресної дороги в образах: Пилата, Клавдія, Марії, Йосифа, Магдалини, Симеона, Вероніки, ангелів,воїнів…

Ця Хресна дорога залишила незабутній слід у житті кожного парафіянина, котрий був присутній на цьому дійстві, адже вони ніби перенеслись думкою у ту сиву давнину, коли Пилат, умивши руки, засудив Ісуса Христа на смерть. Розважаючи про Христові страсті, Його терпіння і муки, ми йдемо за Ісусом, крок за кроком аж на гору Голгофу, де було виконано вирок смерті – розп’яття.

IMG_5192 IMG_5200 IMG_5210 IMG_5214

IMG_5217 IMG_5220IMG_5175 IMG_5223

 

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.