Свято весни

066Ця дивна жінка зіткана з любові. Любов її живе в душі і крові. В устах, руках, у погляді і слові. Ця дивна жінка зіткана з любові. Вона не так, як всі, живе у світі. Вона себе народжує щомиті. І має думи, сонцем оповиті. Вона не так, як всі, живе у світі. Вона росте з своєї самотини. Від матері щодня і до дитини. А від дитини знову до дружини. Росте вона з своєї самотини. З її долонь ростуть до неба квіти. Випурхують, немов пташата, діти. Її любов живе до всього світу….

Такими віршованими вітаннями, бажаючи весни, кохання, радості, звернулися до присутніх жінок ведучі свята весни «Хто смів сказать, що не Богиня ти?» Наталя Берчак та Роман Заник, яке відбулося 7 березня в центральній районній бібліотеці, під час засідання етноклубу «Джерело», яке діє при районній бібліотеці.

Весна, як жінка. Жінка, як весна:
Буває ніжна, а бува примхлива,
То зазвучить грайливо, як струна,
А то раптово вибухне, мов злива!..
Весна і жінка. Жінка і весна:
У них обох свої земні турботи…

Для чудових жінок звучала підбірка музичних вітань С.Весна «Весна», Т.Піскарьва та О.Шак «Люблю», О.Монастирська і П.Доскоч «Люблю Тебе», А. Матвійчук «А вогонь горить», П. Табаков «Дякую небесам», що створило атмосферу затишку і тепла.

073 079 080

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.