Презентація книг поета, новеліста Романа Киселюка.

0251 лютого в приміщенні міської бібліотеки для юнацтва відбулась презентація книг «Дух невиказаних притч» та «Звізди» поета, новеліста Романа Киселюка.

Книга вибраних поезій «Дух невиказаних притч» вийшла друком минулого року у Івано-Франківському видавництві «Місто–НВ». Переднє слово до книги написав голова Івано-Франківського НСПУ, літературний критик Євген Баран. До збірки увійшли вірші із попередніх 9 книг. У цьому році у видавництві «Дискурс» світ побачила нова книга «Звізди», у яку увійшли новели, гуцульські приповідки, примовки, прокльони. Творчість Романа Киселюка густо замішана на знанні гуцульської дійсності, поєднує у собі традиційне та модерне, вона щира і емоційна.

Про книги Романа Киселюка розповіла завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька, а також зачитала деякі поетичні твори з нової книги. Поезію Романа Киселюка, під супровід гуцульської мелодії, яку виконав на скрипці Роман Глодан, читала також бібліотекар абонементу Наталія Берчак та сам автор.

007 011 015

039 038 000

У своєму виступі поет, член НСПУ Роман Киселюк згадував про свої перші вірші, які написав у дитинстві та вчителів, котрі прищепили йому любов до рідного слова. Він зауважив, що його приповідки, які увійшли до книги «Звізди» – це данина його шани мудрим гуцулам і вчителю Михайлові Клапчуку.

Художник Ярема Оленюк, який ілюстрував книги поета, та Олег Савчук, який набирав і редагував текст, розповіли про співпрацю з автором. З виданням книг Романа Киселюка привітали методист ЦРБ Марта Кушнерчук, письменниці Марія Дзюба та Галина Христан, поетеса Надія Павлик, художник Дмитро Угринюк, редактор газети «Народна Воля» Іван Гриджук, директор ЦБС Галина Волошин.

Слухачі одержали велике задоволення від спілкування та колоритного слова Романа Киселюка, і мали змогу придбати книги з його автографом.

023 044 055

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.