Досвід кожного – багатство всіх

029Культура народу – це той великий скарб, національне надбання, що передається від покоління до покоління, примножується, збагачується. Тому значення бібліотеки як осередку культури, центру спілкування та інформації стає дедалі важливішим, адже бібліотека – місце, де завжди можна зустріти однодумців, поспілкуватися з цікавими людьми, поділитися своїми думками та враженнями.

Саме для цього бібліотечні працівники зібралися на чергове заняття зональної школи «Досвід кожного – багатство всіх» на базі Зарічанської сільської бібліотеки-філії.

Основною темою заняття було обговорення питання про створення та роботу клубів за інтересами.

Директор ЦБС Галина Волошин відзначила, що на сьогодні особлива роль клубів полягає в організації інтелектуального спілкування, створенні атмосфери колективізму, виробленні навичок громадської діяльності в наданні можливості емоційного розкріпачення, психологічної розрядки.

Завідувач методичного відділу ЦРБ Зіновія Заяць провела презентацію «Бібліотечні клуби: об’єднують, вчать, виховують», в якій основну увагу акцентувала на організацію та створення клубів за інтересом, їх діяльність. Навела цікаві приклади їхньої роботи.
Завідуюча бібліотекою Ганна Вацик поділилась досвідом роботи клубу за інтересом «Справи домашні».

019 057 027

Своїм досвідом роботи клубів за інтересами поділилися присутні учасники заняття під час дискусійної гойдалки «Єднання для спілкування»: Попович М.І.-зав.бібліотекою для дорослих селища Ланчин /клуб «Сімейні торжества»/, зав. бібліотекою для дітей селища Ланчин Яремин Н.М. / клуб «Хобіляндія»/, Середюк Г.П. –зав.бібліотекою с. Молодків /клуб «Сербиця»/, Гринюк Н.І. – зав.бібліотекою с.Білі Ослави / клуб Сучасниця»/, Мельник М.І.- зав. бібліотекою с.Гаврилівка / клуб «Берегиня»/, провівши міні-презентації.

059 062 064

065 067

Завершилось заняття школи майстер-класом «Творять красу жіночі руки». Майстер – клас з виготовлення ляльки-мотанки провела майстриня Лілія Савчук-Твердохліб, а також демонструвала свої вироби з техніки декупажу.

Майстриня Віра Вацик провела майстер-клас з виготовлення та оформлення тортів.

Свої вишивки демонструв учень 5 класу з обмеженими можливостями Ковалюк Денис. Почерпнути більш пізнавальної та корисної інформації присутні мали змогу з книг та періодичних видань, що представлені на тематичній полиці «Про все цікаве прочитай».

014 021 026 033 042 046  048 051 068

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.