День Незалежності у Верхньому Майдані

IMG_5008Зворушливо, дружно, піднесено пройшло свято, присвячене Дню Незалежності України в селі Верхній Майдан. Чимало зусиль для цього приклали завідувач місцевою бібліотекою-філією Галина Токарук, вчитель української мови та літератури Галина Костюк та педколектив школи, сільська рада, депутатський корпус, виконавчий комітет.

Свято розпочалось із богослужіння та панахиди за всіма загиблими героями України, котрі в різні часи виборювали її волю та незалежність у церкві св. Володимира та Ольги, які провів о. Михайло Федорів. Віршованими рядками, патріотичними піснями вітали односельчан з найбільшим святом нашої держави діти – наша надія, наше майбутнє. Далі урочистості відбувались в приміщенні школи. Сільський голова Дмитро Ковалюк, депутат районної ради Андрій Карманський привітали присутніх з святом та відзначили грамотами активістів села. Концертну програму представили місцеві аматори – учні місцевої школи, вчительський вокальний ансамбль «Горицвіт», солісти: п»ятирічна юна співачка Марійка Глинчак, Іван Лозинський. Прикрасив свято гість, лауреат Всеукраїнських та Міжнародних пісенних конкурсів Рустам Коновалов, який зачарував усіх своїм чудовим співом. Запальними танцями додавав позитивного настрою присутнім хореографічний колектив «Майданс» під орудою Марії Барзікової.

Жителі села мали змогу милуватись роботами з бісеру майстрині Олександри Онуфрак, ознайомитись з книжковою виставкою «З Україною в серці», яку представила бібліотека. А ближче до вечора відбувались козацькі забави для дорослих та різні конкурси на втіху дітворі. Молодь розважилась на українській дискотеці.

Свято було велелюдним, веселим, таким, що надовго запам’тається.

IMG_4995 IMG_5011 IMG_5018 IMG_5019 IMG_5026 IMG_5028 IMG_5033 IMG_5046 IMG_5069

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.