Літературна година “Стукаю серцем у небо твоє…”

00117 серпня у краєзнавчому відділі центральної районної бібліотеки відбулася літературна година “Стукаю серцем у небо твоє…”, присвячена 55-річчю з дня народження нашої краянки, члена Національної спілки письменників України, лауреата обласної літературної премії ім.В.Стефаника Марії Дзюби.

Марія Дзюба всебічно обдарована людина – вона поетеса, письменниця, художниця. Твори письменниці є одними із найбільш популярних серед читачів. Вона автор двох поетичних збірок “На перехрестях почуттів” (1996), “Світлотіні для відважних” (2006), романів “Укриті небом” (2005), “Ранець для крил” (2006) та інших. Марія Дзюба – перша жінка-романістка в письменницькій спільноті області, а ще вона живописець – мала персональні виставки, одна з яких успішно відбулася в Варшаві. Марія Дзюба продовжує творчо працювати: вона пише вірші, малює картини, підготовлює свої твори до нових видань.

Завідувач відділу краєзнавчої літератури Раїса Грушецька ознайомила присутніх із творчістю письменниці: читала уривки з романів та вірші із поетичних збірок. Учасники заходу переглянули сюжет “Літературної світлиці” з відео-інтерв’ю за участі Марії Дзюби, а також ознайомилися з книжковою виставкою “Я в повісті життя шукаю змісту, великого й високого, як небо”.

003 007 006

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.