Віртуальна мандрівка

00715 січня у відділі інформаційних технологій відбулася віртуальна мандрівка «Україна надзвичайна. Цікаві факти про Україну» з циклу «Відкрий для себе Україну».

Україна – найбільша країна, яка знаходиться в Європі і займає 0,41% світової території суші, в якій мешкає 0,85% населення планети. На території України зосереджена чверть всіх запасів чорнозему на Землі. Ми входимо до трійки найбільших постачальників ячменю, є одними з найпотужніших виробників зерна та цукрового буряка і т. д. Сотні видатних українців були та залишаються творцями світової історії. Художники, науковці, композитори, актори та письменники – всі вони дають нам можливість за кордоном чи в себе вдома пишатися тим, що ми – українці.

В даній віртуальній мандрівці представлена низка маловідомих та унікальних фактів про нашу країну, наша першість у всьому світі (перший рамковий вулик Прокоповича, перша в світі Конституція Орлика, перша гасова лампа, перший вищий навчальний заклад у східній Європі і т. д. ), розповідь про цікавих особистостей та їхні історії.

002 004 005 006 003

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.