Віртуально мандрували

037Сьогодні ми знову віртуально мандрували (з циклу «Відкриваємо нові горизонти, нові культури і світи»). Цього разу до Румунії . Спочатку була коротко подана інформація про країну, розміри площі території, кількість населення, державний устрій та символіку, членство у міжнародних організаціях, національний склад та віросповідання населення. Декілька слайдів присвячені національній кухні.

Детальніше ознайомились зі столицею Румунії  – Бухарестом, який справив враження велетня з масивними будівлями, широкими і добре освітленими вулицями та бульварами, величними монументами, церквами з цікавою архітектурою, парками з озерами… Бухарест має й іншу неофіційну назву – «Париж Сходу» або «Маленький Париж».  Побачили ми і зовсім інший Бухарест – циганський зі своїми правилами та законами міського життя.

Найцікавішими виявились, звісно же, туристичні об’єкти країни: замок Корвінів, який останнім часом обріс легендами,  замок Пелеш – літня резиденція румунських королів зі своєю унікальною різьбою по дереву та замок Бран або більш відомий як замок Дракули, який завдяки легенді про графа Дракулу став одним із найбільш відвідуваних туристичних місць Румунії.

041 044 036

Sharing

Ви можете прокоментувати, або відправити trackback з Вашого власного сайту.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.