Ліля Василишин: враження від поїздки до міста Лева

IMG_0090Переможці обласного туру Всеукраїнського дитячого конкурсу “Найкращий читач України” фестивалю дитячого читання “Книгоманія – 2015” з 9 – 12 вересня побували у Львові. Фестиваль відвідали кращі читачі нашої області: Підгайна Аліна, учениця 2(6) класу Галицької гімназії, Івасюк Ольга, учениця 7-го класу ЗОШ I-III ст. с. Нижній Вербіж Коломийського району, Василишин Лілія, учениця 8-го класу ЗОШ I-III ст. с. Чорний Потік нашого району. Ось враження Лілі від поїздки: «З 9 по 12 вересня 2015 року я перебувала на Міжнародному Форумі видавців у м. Львів, як учасник дитячого конкурсу читання «Книгоманія». Від вражень перехоплює дух. Найбільше мене вразила архітектура Львова, історичні пам’ятки, адже це була моя перша поїздка до цього старовинного міста.

Коли ми приїхали до Львова, нас зустріла координатор фестивалю «Книгоманія» Неллі Клос. Всього нас було тридцять три учасники з усіх куточків України. Першого дня ми зустрілися з фотографом Віталієм Грабарем та з письменницею і перекладачкою Катериною Міхаліциною. Після вечері всіх дітей очікував сюрприз – нам вручали призи в кімнаті, облаштованій на зразок Гогвардсу, за твором Дж. К. Роулінг «Гаррі Поттер». Ця казкова атмосфера справила на всіх незабутнє враження.

Наступного дня ми відвідали ХХІІ Міжнародний книжковий Форум видавців. Тут можна було придбати новинки літератури. Цього ж дня ми відвідали Державну телерадіокомпанію «Львів». Після цього ми зустрілися з письменниками Андрієм Бачинським, Оксаною Сайко, Оксаною Думанською та ознайомилися з їхньою творчістю. Третього дня відбулося відзначення переможців конкурсу: нам вручали читацькі сертифікати. Після обіду відбувся літературно-пригодницький квест від компанії «Київстар». Переможців було нагороджено цінними подарунками. В суботу, в останній день нашого перебування у Львові, ми провели на площі Ринок літературно-танцювальний флеш-моб.

Я дуже задоволена поїздкою до міста Лева, де познайомилася з однолітками з усієї України, знайшла нових друзів. Дуже вдячна завідуючій науково-методичним відділом ІФОДБ Костів Марії Романівній, що супроводжувала мене весь час під час подорожі. Я повезла додому безліч чудових вражень та море позитивних емоцій, а ще придбала чимало нових книг».

IMG_0217 IMG_0226 IMG_0342 (2) IMG_0355 (2) IMG_0389 (2) IMG_0413

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.