Вітаємо!

015 грудня 2014 року Олександра Букатюка обрано керівником літературної студії “Бистрінь” ім. Нестора Чира, що при районній газеті “Народна Воля”.

Олександр БУКАТЮК – поет, вільний журналіст; активіст Майдану (десятник ІФ сотні); організатор «Мегамаршу у вишиванках в Івано-Франківську» (з 2013). Учасник літературної студії «Бистрінь» (м. Надвірна), міжреґіонального поетичного клубу «Об’єднані словом», співзасновник ЛО «Планета Наступного Слова» (м. Івано-Франківськ, (2011-2013); один з організаторів «Молитви за Україну в Івано-Франківську»; учасник міжконфесійного релігійного угрупування «Спільнота святого Егідія», журналіст та редактор «ІРКоск». Народився 9 квітня 1985 року в селищі Битків Надвірнянського району Івано-Франківської області. Служба в армії з 2004 по 2005. Навчався в Прикарпатському НУ ім. В. Стефаника. Друкувався на сторінках різноманітних літературно-мистетцьких газет, журналів, а також: в антології літстудії «Бистрінь» «Сонячні обрії слова». В грудні 2014 року вийшла друком перша поетична збірка “Мадонна Майдану”. Готує до друку збірку поезій «Мадонна миру» (про війну на сході України).

Колектив бібліотеки вітає Олександра з першою поетичною збіркою, та призначенням його керівниом літературної студії “Бистрінь”.

Бажаємо успіхів!

u-lvov-visadyat-prapor-z-kvtv-1

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.