Обласний семінар

0_cb352_cf6fcaf3_orig17 червня 2014 р. на базі Снятинської ЦБС (с-ще Заболотів) відбувся обласний семінар «Організаційно-методична діяльність ЦБС: ідеї, новації, творчий пошук».Від Надвірнянської ЦБС в семінарі взяла участь завідувач методичного відділу ЦРБ Зіновія Заяць.
Відкрила обласний семінар заступник директора ОУНБ ім. Франка Г. В. Горбань
Заступник селищного голови Заболотова Л. В. Ленькавська привітала учасників обласного семінару, розповіла про історію містечка та плани на майбутнє, тісну співпрацю селищної ради, будинку культури, школи, садочка та бібліотек.
Заступник керівника апарату РДА І.З.Королько висвітлив основні напрямки роботи закладів культури Снятинського району.
Бібліотечний потенціал Снятинської ЦБС представила директор ЦБС М. М. Будаковська,
Л. П. Грицик, завідувачка Заболотівської бібліотеки, розповіла про книгозбірню, яка з вересня 2012 року знаходиться у новому приміщенні.
Фахівці методичної служби обласних бібліотек надали змістовні консультації.

Своїми враженнями про навчальну поїздку до бібліотек Латвії поділилася методист I-ї категорії методичного відділу Городенківської ЦБС Виклюк Надія,
Завідувачка організаційно-методичним відділом Снятинської ЦБС О.Я.Бурляк виступила з доповіддю про стан і розвиток бібліотечної мережі в районі, розповіла про роботу і завдання методичної служби.
Цікавим та емоційним був виступ юних талантів – читачів Заболотівської бібліотеки-філії (Тимофійчук Ірина, Максим’юк Богдан, Ризюк Людмила, Зінковський Арсен), які зіграли уривок з автобіографічної новели Марка Черемшини «Карби», присвячений 140-річчю від дня народження письменника-краянина.
Впродовж роботи семінару учасники ділилися своїм досвідом роботи, аналізували та виявляли проблеми методичної служби в бібліотеках.

0_cb340_b1da0c2a_orig0_cb333_1b63f736_orig0_cb34e_bdcd7982_orig

Sharing

Ви можете пролистати до кінця і залишити коментар.

Прокоментувати

Ви повинні ввійти щоб прокоментувати.