Категорія ‘Літературна світлиця’

Тарас Прохасько

https://youtu.be/ZcnvC5UDRSA

Василь Карп’юк

Степан Процюк

Світлана Рудницька

26 жовтня в рамках проекту «Літературна світлиця» записано інтерв’ю з Світланою Рудницькою. Світлана Василівна Рудницька народилась у м. Надвірна 1967 р., проживає зараз в Івано-Франківську, працює на автомобільному підприємстві. Освіта середня. Вірші пише з 5 років. Основна тематика- інтимна лірика. Заміжня, виховує сина і дочку. В літстудії з 2010 р.  https://youtu.be/L7oah7VQ5o8

Роман Флис

27 вересня в рамках проекту «Літературна світлиця» записано інтерв’ю з Романом Дмитровичем Флисом. Роман Флис народився 3 січня 1937 року у смт. Делятин Надвірнянського району. Середню освіту здобув у Делятинській середній школі. Здобув три освіти – учитель фізкультури , зубний лікар та журналіст. Закінчив Львівський державний університет ім. І.Франка у м. Львові, факультет журналістики.  

Надія Биндас

24 вересня записано інтерв’ю із членом літстудії «Бистрінь» Надією Биндас. Биндас Надія Василівна народилася 22 березня 1994 року в селі Чорні Ослави Надвірнянського району.  Вірші почала писати з 10 років. Друкувалась в газетах “Долоньки” і “Народна Воля”. Член літературної студії “Бистрінь” із березня 2005 року.

Олександра Сорохманюк

17 вересня записано інтерв’ю із членом літстудії «Бистрінь» Олександрою Сорохманюк. Олександра Сорохманюк – вчитель української мови та літератури Микуличинської ЗОШ 1-3 ст. Народилась 12 листопада 1959 р. в с. Микуличин. Закінчила Чернівецький національний університет ім. Ю. Федьковича. Друкувалась в місцевій та обласній освітянській пресі, у книзі про Надвірнянщину «Страгора», альманасі «Літоплин над Бистрицею»

Василь Процюк

10 вересня записано інтерв’ю з Василем Процюком. Василь Іванович Процюк народився 30 березня 1956 р. в с. Камінна Надвірнянського району. Освіту здобув у Івано-Франківському професійно-технічному училищі №3, за фахом – різьбяр по дереву. Проживає в Івано-Франківську, працює охоронцем в одній з фірм міста. Вірші почав писати у зрілому віці.